Kierownik Zespołu ds. Wynagrodzeń, Delegacji i Administracji Personalnej

LOCATIONS:

Job Field: Zasoby ludzkie
Location: Warszawa, 02326, PL
Company: BASF Polska Sp. z o.o.
Job Type: Etat
Job ID: 1735-SE

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Twoje podstawowe obowiązki

  • Odpowiedzialność za wprowadzenie, utrzymanie i dalszy rozwój systemów wynagrodzeń, w tym m.in. profesjonalne przygotowywanie i wdrożenie procesów podwyżkowych, benchmarki płacowe
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za administrację kadrowo-płacową, benefity, delegacje
  • Ścisła współpraca z Shared Service Center w Berlinie w zakresie administracji kadrowo-płacowej, benefitów, delegacji
  • Odpowiedzialność za zarządzanie systemami czasu pracy
  • Zarządzanie międzynarodowymi transferami pracowniczymi
  • Odpowiedzialność za pozostałe procesy personalne takie jak: badania bhp, program wykupu akcji pracowniczych oraz Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zarządzanie projektami w zdefiniowanym zakresie odpowiedzialności i/lub współpraca przy innych lokalnych i miedzynarodowych projektach realizowanych w ramach Działu HR
  • Odpowiedzialność za efektywność i ujednolicenie powyższych procesów personalnych w Polsce, a także zapewnianie ich zgodności z wymogami prawnymi, wewnętrznymi regulacjami HR oraz potrzebami biznesu

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, posiadanie tytułu magistra (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, ekonomia)
  • Znajomość systemów wynagradzania
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz upezpieczeń społecznych
  • Min. 8-10 lat doświadczenia w pracy w obszarze twardego HR
  • Doświadczenie we współpracy z HR Shared Service Centers
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w zakresie przywództwa oraz zarządzania projektami
  • Umiejętność analitycznego oraz koncepcyjnego myślenia
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne oraz asertywność
  • Dobra znajomość systemu SAP OM
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Co oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Firma: BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Dział: HR

Typ umowy: Umowa o pracę

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”.

Join the best team.
There are more than 110.000 other minds to connect with.

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Job Locations

Comments

Warsaw