Koordynator ds. Ochrony Obiektu oraz Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji

LOCATIONS:

Job Field: Środowisko, BHP
Location: Środa Śląska, 55300, PL
Company: BASF Polska Sp. z o.o.
Job Type: Etat
Job ID: CCE_EHS_ssc-SE

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Twoje podstawowe obowiązki

  • Doradztwo i wsparcie kierownictwa jednostki w zakresie kwestii związanych z zabezpieczeniem i ochroną informacji
  • Zarządzanie kontraktowym zespołem ochrony
  • Zarządzanie i/lub koordynowanie projektami i kampaniami na rzecz Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji
  • Współpraca z zespołem EHS oraz wsparcie w realizacji bieżących działań
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników zakładu z zakresu Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość oraz utrzymywanie standardów i wymogów prawnych z zakresu BHP oraz Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • Umiejętność prowadzenia dochodzeń i sporządzania raportów
  • Umiejętność prezentacji i prowadzenia szkoleń
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Dział:
EHS

Typ umowy:
Umowa o pracę

Numer referencyjny:
CCE_EHS_ssc

Termin składania aplikacji:
15 listopada 2017

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”.

Join the best team.
There are more than 110.000 other minds to connect with.

Join our Talent Community

See the latest jobs, news and events by joining our talent community:

Job Locations

Comments